Witamy i dziękujemy za wizytę.

Czy znalazłeś wszystkie odpowiedzi na pytania! Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Pracujemy:

Nasz wykfalifikowany personel pozostaje do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy niezbędnych informacji.
  • Poniedziałek - Piątek

    8.00 - 16.00

Zadzwoń do nas

+48 22 812 54 80
+48 516 048 497

Biuro handlowe

ul. IX Poprzeczna 3
04-637 Warszawa

Faq Granex

Pytania i odpowiedzi Granex

Odpowiadamy na często zadawane przez Państwa pytania. Informujemy o walorach, stosowaniu, długości kuracji i bezpieczeństwie

Granex® spray jest produktem opartym wyłącznie na naturalnych składnikach, a tym samym ludzka skóra absorbuje go również w sposób naturalny. W przeciwieństwie do farmakologicznych, odśrodkowych form leczenia z udziałem leków, steroidów czy środków antykoncepcyjnych, które powodują interakcje i wiele niepożądanych i niebezpiecznych efektów towarzyszących leczeniu, GRANEX spay® nie powoduje żadnych skutków ubocznych! Ma szybkie i sprawdzone działanie, widoczne w krótkim czasie stosowania, czego dowodzą wyniki przeprowadzonych badań klinicznych (zobacz BADANIA). Jego najważniejsza zaleta tkwi w unikalnej formule AKTYWACJI MOLEKULARNEJ, która zwiększa działanie składników zawartych w preparacie aż 40 KROTNIE! GRANEX spay® po dokonanej aplikacji działa dośrodkowo i przenika do wszystkich warstw skóry, przez co zwalcza nie tylko objawy trądziku, ale przede wszystkim jego przyczyny. Właśnie takie działanie zapewnia długotrwałe efekty przebytej kuracji. Granex® spray SKUTECZNIE ELIMINUJE: zaskórniki, pryszcze, krosty, skazy, przebarwienia oraz niweluje efekt błyszczącej skóry.

Zaleca się stosowanie 2 razy dziennie, rano i wieczorem, aplikując piankę na miejsca chorobowo zmienione, delikatnie ją wmasowując. Należy pamiętać, że przed każdym użyciem należy starannie oczyścić miejsca na skórze, na które stosujemy preparat. Zwiększa to efektywność działania poprzez większą dostępność preparatu do wszystkich warstw skóry. Należy stosować regularnie, w równych odstępach czasu. Preparat jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Należy unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.

Działanie preparatu rozpoczyna się już od pierwszej aplikacji. Widoczne efekty stosowania można uzyskać zazwyczaj już po kilkunastu dniach stosowania (zobacz BADANIA). Zalecana kuracja wynosi 30 dni, jednak w przypadku zaawansowanych stadiów chorobowych okres ten może się wydłużyć. Wówczas preparat należy stosować aż do ustąpienia objawów.

Nie ma przeciwwskazań do częstszego stosowania niż 2 razy dziennie, jednak preparat posiada przedłużone działanie, które powoduje, że każda aplikacja oddziałuje na skórę przez długi czas. W przypadku częstszego stosowania w ciągu dnia z pewnością wzmocnimy oddziaływanie preparatu na miejsca zmienione chorobowo, jednak należy pamiętać, aby każdorazowo starannie oczyścić skórę przed kolejnym nałożeniem kolejnej warstwy.

Z przeprowadzonych badań klinicznych wynika, że preparat jest skuteczny w każdym stadium i na każdym etapie zmian trądzikowych występujących na skórze i skutecznie eliminuje pryszcze, krosty, zaskórniki, przebarwienia jak również redukuje skazy i blizny powstałe w wyniku stanów zapalnych.

Częste pomijanie lub zaniechanie stosowania preparatu spowolni lub zatrzyma proces powrotu skóry do zdrowia. Inne skutki nie występują. Podwójna jednorazowa aplikacja nie zastąpi pominiętej. Tylko regularne stosowanie, zgodne z zaleceniami, zapewni Państwu zdrową skórę na długi czas.

Do tej pory nie stwierdzono żadnych przeciwwskazań i niepożądanych skutków ubocznych wśród osób stosujących Granex® spray. Substancje zawarte w preparacie są pochodzenia roślinnego o charakterze kojącym i nie powodują skutków ubocznych ani interakcji. Preparat jest bezpieczny dla skóry i zdrowia. W okresie stosowania preparatu należy unikać pikantnych potraw i mocnych napojów alkoholowych, które mogą ograniczać działanie preparatu. Przed użyciem uważnie przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania.

Tak! Zdecydowanie zaleca się dalsze stosowanie preparatu Granex® spray, również po ustąpieniu dolegliwości, dla podtrzymania uzyskanych efektów kuracji. Ponadto, w codziennym użyciu preparat pozwala na utrzymanie skóry we właściwym stanie eliminując złogi tłuszczowe, działając keratolitycznie i przeciwbakteryjnie.